Podporujú ma

Ondrej je typ človeka, ktorý má víziu, odvahu, seriózne vystupovanie a venuje sa mnohým témam, s ktorými sa ako župan bude stretávať. Jeho práca sa osvedčila na pozícii podpredsedu kraja a teraz sa nám ponúka šanca, aby sme sa aj my pričinili o to, aby sa BBSK nevrátil do čias stagnácie a úpadku, ale aby sa kraj ďalej rozvíjal a pokračovalo sa v dobre naštartovaných zmenách. Vyzývam preto ľudí dobrej vôle a rozumu: voľme prosím Ondreja Luntera!

Matúš Kucbelklinický psychológ a titulárny organista

Som veľmi rád, že sa Ondrej rozhodol kandidovať na post župana, aj keď viem, aká je to zodpovednosť, a čo všetko to obnáša. Za 5 rokov sa kraj posunul na úplne inú úroveň v každej možnej sfére, a preto pevne verím, že tento nastavený systém vo fungovaní a transparentnosti BBSK bude pokračovať. Verím v budúcnosť nášho kraja.

Mário Kubišstarosta obce Látky

Na Ondrejovi si vážim, že načúva a pomáha ľuďom ako sme my - malým živnostníkom a remeselníkom v menej rozvinutých regiónoch. Nepolitizuje, ale prináša praktické riešenia. Keď treba, neváha ísť pobiť sa za svoj kraj až do Bruselu. Ako ho však poznám, je nohami na zemi, pracovitý a odhodlaný urobiť maximum pre ľudí z regiónov, a preto viem, že kraj sa bude pod jeho vedením bude ďalej rozvíjať a napredovať.

Jana Ambrošováfarma Lavella, Dolná Strehová

Ondreja poznám ako koncepčného a ústretového človeka, ktorý vie počúvať a drží slovo. A presne takto si predstavujem župana BBSK. O to viac, keď potrebujeme kontinuitu pre rozpracované projekty v kraji. Vstupujeme do jedinečného obdobia, kedy budeme mať možnosť čerpať obrovské finančné zdroje, a to je príležitosť pre pripravených, a preto budem na post župana voliť Ondreja Luntera. Pretože verím, že náš kraj s ním čaká dobrá budúcnosť.

Daniel Kojnokzakladateľ Centra rozvoja inovácií Lučenec

Teším sa z Ondrejovho rozhodnutia kandidovať na post župana BBSK. Jednak preto, že je vzdelaný a schopný človek s vysokým morálnym kreditom, ktorý má ochotu a záujem aktívne formovať slovenskú politiku. Druhý dôvod je, že má veľké pochopenie a empatiu pre potreby priemyslu v našom kraji. Ondrej predstavuje kontinuitu, ktorá v našom kraji roky tak veľmi chýbala.

Miroslav HavlikGeneral Manager Evonik Fermas s.r.o., Slovenská Ľupča

Na Slovensku sme si zvykli, že sľuby sa sľubujú, ale neplnia. Dnes už však môžem povedať, že Ondreje je typ politika, ktorý dodrží všetko, čo sľúbi. Výsledky jeho práce hovoria za seba a ja som si istý, že takto bude pokračovať aj v nasledujúcich rokoch na poste župana BBSK.

Gejza PóšaFacility Manager, Punch precision Detva